piątek, 8 marca 2013

Joanna Sensual łagodzący balsam po depilacji - recenzja

 Witajcie po raz drugi dzisiaj :)
W końcu obiecana recenzja kosmetyku, po który często sięgam i jest to jak na razie mój kosmetyk wszech czasów, jeżeli chodzi o produkty po depilacji! ;)

Zapraszam do lektury!


Opis producenta:


Skład:Moja opinia:

Mój ulubiony balsam po depilacji! Ma wygodne opakowanie, ładnie pachnie, konsystencja super!

Działanie:
Balsam świetnie łagodzi wrażliwą skórę po depilacji. Ja mam bardzo wrażliwą szczególnie na łydkach - kiedyś bardzo ją skrzywdziłam depilatorem elektrycznym Braun, po którym dostałam zapalenia mieszków włosowych , z czego leczyłam ją ok 3 lata; moja kuzynka miała to samo, więc uważajcie na elektryczne depilatory - szczególnie jak macie ciemne włoski na nogach!
Obecnie używam maszynki do golenia.

Wracając do omawianego balsamu, to oprócz łagodzenia, świetnie też nawilża skórę :) Mimo zawartości parafiny nie zostawia tłustego filmu na ciele! Kosmetyk zapobiega tworzeniu się czerwonych plamek po depilacji :) Nic nie szczypie i nie swędzi :)
Skóra jest wypielęgnowana i gładka :)
Zwykłe balsamy do ciała i nawet słynne Isana - masło shea i kakao, nie nadają się u mnie po depilacji, ponieważ od razu skóra swędzi :( 2-3 dni po depilacji jak najbardziej tak.

Co do spowalniania odrastania włosków po depilacji - same wiecie jak to jest w takich balsamach. Ja jakoś nie wierzę, że jakikolwiek balsam może to spowolnić.

Wydajność jest raczej średnia - zależy jak często używamy. Ale balsam jest bardzo tani - kosztuje ok 6 zł :)

Ja jestem bardzo zadowolona z tego produktu za to, że tak świetnie łagodzi :)
Bardzo go Wam polecam!Pozdrawiam
sarinacosmetics

3 komentarze:

  1. Miałam go, ale się nie polubiliśmy - u mnie łagodzenie po depilacji było zerowe :/

    OdpowiedzUsuń
  2. Polecam z tej samej firmy olejek po depilacji. Jest bardzo wydajny:)

    OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze sprawiają mi wielką radość - dziękuję :) Postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć na wszystkie pytania i mogę Was zapewnić, że czytam każdy napisany komentarz. W wolnym czasie zajrzę też na Twój blog :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...