piątek, 15 marca 2013

"Mglista poświata" na pazurkach!

Witajcie!

Dzisiaj opowiem pokrótce o jednym z wygranych przeze mnie lakierów Wibo Gel Like - będzie to "Mglista poświata" by Miratell :) Kolor piękny, aczkolwiek najbardziej niewdzięczny do uchwycenia aparatem :) Zaraz się o tym przekonacie!

Zapraszam! :)


Na każdym zdjęciu skubany wychodzi inaczej!A teraz kilka słów odnośnie samego lakieru. Ma on imitować lakier żelowy - czy to robi? W tym jasnym kolorze trudno powiedzieć. Wszystkie lakiery Gel Like są trochę problematyczne w nakładaniu - szczególnie te jasne. Trzeba nakładać 2 cienkie warstwy, czekając aż pierwsza zaschnie do końca i nie można też nałożyć za grubo lakieru, bo podczas wysychania się "zbąbluje"! 


"Mglista poświata" to delikatny rozbielony odcień pistacji z mnóstwem mikroskopijnych złotych drobinek, które na paznokciu widoczne są tylko w słońcu :)
Ładnie prezentuje się na paznokciach - szczególnie do opalonych dłoni :)
Kolorek jest bardzo fajny, ale malowanie nim paznokci bardzo czasochłonne.
Pierwsza warstwa trochę smuży, bo lakier jest gęsty. Obie warstwy razem schną całe wieki :(


Ale dla tak pięknego efektu warto niekiedy poświęcić więcej czasu :) 

to zdjęcie chyba najbardziej oddaje jego barwę :)

Trwałość raczej przeciętna - ok 2 dni. 


Chyba nikomu nie trzeba już mówić ile kosztuje i gdzie można go kupić :)

Pozdrawiam
sarinacosmetics :)


3 komentarze:

  1. a ja cięgle nie mogę się przekonać do tego koloru, mam dwa z tej serii i ostatnio ten odcień oglądałam, ale nie mogłam podjąć decyzji

    OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze sprawiają mi wielką radość - dziękuję :) Postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć na wszystkie pytania i mogę Was zapewnić, że czytam każdy napisany komentarz. W wolnym czasie zajrzę też na Twój blog :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...